Kurumsal Tasarıma Uygun Hediye Kutusu

Kurumsal Tasarıma Uygun Hediye Kutusu

Kurumsal tasarıma uygun hediye; kurumun iş ilişkisinde olduğu diğer kurumlara, verilen ve iş ilişkisini güçlendirmeye yarayan hediye seçenekleridir. Kurumsal tasarım ise bir kurumun, ürünlerinin ve hizmetlerinin kurum kimliği hedeflerine uygun olarak tasarlanmasıdır. Kurumsal tasarıma uygun hediye kutusu özel günü kutlamak için verilebileceği gibi yeni bir müşteri ya da çalışana hoş geldin demek için de verilebilir.

Kurumsal tasarıma uygun hediye göndermek için en ideal zamanlar ise; yılbaşı, bayram, doğum günü gibi özel günler olabileceği gibi yeni bir iş ilişkisine başlarken ya da iş ilişkilerinin dönüm noktaları olabilir.

Kurumsal Tasarıma Uygun Hediyeler Kimlere Verilebilir?

Kurumsal tasarıma uygun hediye kutusu potansiyel müşterilerinize, mevcut müşterilerinize, tedarikçilerinize ve zaman zaman da yardım derneklerine verebileceğiniz hediyelerdendir. Hediye vermek bir kurala bağlı olmadığı için kimlere verilebileceği ile ilgili bir sınırlama bulunmaz. İş ilişkilerinizi güçlendirmek, marka bilinirliğinizi artırmak, kurum bağlılığı yaratmada etkisi olabilecek hemen her durumda hediye verebilirsiniz.

Kurumsal Tasarıma Uygun Hediye Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal tasarıma uygun hediye kutusu, kurum kimliğinizi ve markanızı en iyi yansıtmanızın yollarından biridir. İş ortaklarınıza ya da potansiyel müşterilerinize vereceğiniz kurumsal tasarıma uygun hediye kutuları ile marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Kurumsal tasarıma uygun hediye kutusu çeşitleri;

Bolluk Bereket Kutusu

Dijital östergeli paslanmaz çelik termos, Balabey Dark Roast Türk kahvesi, Godiva Roasted Almond Dark Chocolate tablet çikolata, bolluk ve bereketin sembolü dekoratif nar objesi, congratulations hediye kutusundan oluşan set oldukça ilgi çekici bir hediye kutusudur.

Tual Paşabahçe Cam Kokulu Mum

Smile Mottolu kupa bardak, bambu saplı cam demlik, Chado tüp çay, Mo’s Naturel Food Cookie, Eyüp Sabri Tuncer kolonya, Divan Premium metal kutulu fıstıklı lokumdan oluşan set, iş ortaklarınızın ve müşterilerinizin beğenisini kazanabilir.

Şık Ofis Hediye Kutusu

Keramika Seramik kupa bardak, dekoratif tasarım kedi Baskılı taş bardakaltlığı,  bamellos Keep in Touch kolonya, deri kapak defter, dokunmatik ekran özellikli VIP metal kalem ve anahtarlık seti, en şık kurumsal tasarıma uygun hediye seçenekleri içinde yer alır.

Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir