Renk Temalı Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Renk Temalı Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal hediye kutusu çalışanlarınızı motive etmek, onları değerli hissettirmek için birçok fırsat sunar. Yılbaşı gibi özel günlerde çalışan deneyimi ve kurumsal bağlılığı arttırmak için kurumsal yılbaşı hediyelerini değerlendirebilirsiniz. Hediye kutularını, kurumuzun kimliğine uygun olarak seçebilir, çalışanlarınızın cinsiyet gibi özelliklerine uygun olacak şekilde renk seçimleri yapabilirsiniz. Siz de şirketinize büyük katkılar sağlayan çalışanlarınızın motivasyonunu ve kuruma olan bağlılıklarını arttırmak istiyorsanız, renk temalı yılbaşı hediye kutusu seçenekleri içinden seçim yapabilirsiniz.

Kurumsal Hediye Kutularının Önemi Nedir?

Kurumsal hediye kutusu, şirketinizin marka imajı ile çalışanlarınıza verdiğiniz değeri yansıtan en özel seçimlerdir. Bu sebeple kurumsal hediye kutularını seçerken özenli davranmalısınız. Hediye seçiminizi yaparken kurumuzun değerini göstermeyi ve çalışanlarınızın ihtiyacı olan motivasyonu artırmayı amaçlamalısınız.

Çalışanlarınıza yılbaşında hediye olarak vereceğiniz kaliteli bir hediye kutusu, motivasyonu artırmakla kalmaz, firmanıza olan bağlılıklarını da arttırır. Renk temalı kurumsal yılbaşı hediyeleri içinde defter, kalem, kupa, çikolata gibi birçok farklı ürüne yer verilir.

Çalışanlarınıza Hediye Verebileceğiniz Renk Temalı Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal hediye kutusu, şirketinizde çalışan değerli çalışanlarınıza motivasyon amaçlı vereceğiniz hediyelerdir. Kurumsal hediye seçiminde; şirketin imajı, değerleri, vermek istediği mesaj, çalışanların şirket için önemi gibi birçok unsur bir arada değerlendirilir. Çalışanlarınız için tercih edebileceğiniz renk temalı kurumsal yılbaşı hediye fikirlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Pembe Elegant Hediye Kutusu; Kılıflı 500 ml cam matara içeren kutuda, dekoratif kuru demet çiçek, Eyüp Sabri Tuncer el bakım kremi, Gül-Susam-Papatya sabunu, dekoratif kapaklı metal kutulu kokulu mum ve kolonyaya yer verilir.
  • Safir Hediye Kutusu; Bongardi coffee filtre kahve Honduras 200 gr, Madamme Coco lacivert seramik violet kupa gibi çalışanlarınızın kahve keyfi yapacağı ürünlerin yanında Godiva Çikolata, taş bardak altlığı, deri kapaklı defter, kalem ve anahtarlığa yer verirlir.
  • Siyah Sever Çikolata Kahve Kutusu; Paslanmaz Çelik 500 ml Termos, Keramika siyah seramik kupa bardak ile çalışanlarınıza çay, kahve keyfi sunarken Godiva Roasted Almond Dark Chocolate 60 gr Tablet Çikolata ve Selamlıque Dark Roast Okkalı Türk Kahvesi ile keyifli zamanlar geçirmelerini sağlar.
  • Kırmızı Elegant Hediye Kutusu; Filtre kahve, kupa, Pamellos Portakal Karnavalı&Akide şekeri, kolonya, taş bardak altlığı, deri kapaklı defter, anahtarlık ve çikolata içerir.

Sizlerde alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!