Sıkça Sorulan Sorular

Hediye kutuları içindeki her bir ürünü temalara özel olarak tasarladığımız için kutu içeriklerinde değişiklik yapamıyoruz.

Evet, yalnızca e-posta adresinizi girerek de üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş ile ilgili kargo takip numarası, sipariş bilgileri gibi bilgiler e-posta adresinize gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi belirtmenizi öneririz.

Alışverişinizi tamamlarken not kısmına kutu ismi, gönderilecek kişi isimlerini ve adreslerini yazabilirsiniz.

Ödeme sayfasında karşınıza çıkan Kredi Kartı/Banka Kartı ve Havale/EFT ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

Hafta içi 15:30’a kadar standart gönderim seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. 15:30’dan sonra standart gönderim seçeneği ile verilen siparişleri ertesi işgünü kargoya veriyoruz. 15:30’dan önce ek ücret ödeyerek hızlı kurye seçeneği ile verdiğiniz İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün içerisinde en hızlı şekilde teslim ediyoruz. 12:30 dan önce ek ücret ödeyerek gün içi teslimat seçeneği ile verdiğiniz İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün 19:00 e kadar teslim ediyoruz.

Türkiye sınırları içinde yer alan tüm illerden sipariş verebilirsiniz.

Standart gönderim seçeneğinde kargo ücreti Türkiye sınırları içinde fiyatlarımıza dâhildir. Yalnızca İstanbul içi adresler için geçerli aynı gün kurye ve gün içi  teslimat seçeneği ek ücrete tâbidir.

Kargonuzu, sipariş onay e-postasında belirtilen kargo takip numarası ile sitemizden takip edebilirsiniz. Siparişle ilgili sorunlarınız için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0501 371 54 42  telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu sayede kargonuz ile ilgili probleminiz kısa sürede çözümlenecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar teslimat bildirimleri, tutanak olmadığı zaman incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

İade ya da değişim istediğiniz kutuyu tarafımıza gönderici ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Kutunuz bize ulaştığında tüm incelemeler yapıldıktan sonra ücret iadeniz 1-3 iş günü içinde tarafınıza yansımaktadır.