Şirketlere Özel Hazırlanan Kurumsal Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Şirketlere Özel Hazırlanan Kurumsal Hediye Çeşitleri Nelerdir

Müşterileriniz ve çözüm ortaklarınıza özel günlerde vereceğiniz hediyeler ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kurumsal hediye kutuları, kurum kültürünüzü en iyi şekilde yansıtabileceğiniz hediye seçenekleridir. Hem kullanışlı hem de ilgi çekici bir hediye ile çalıştığınız şirketlere ve çalışanlarınıza hoş bir jest yapabilirsiniz.

Şirketlere özel hazırlanan kurumsal hediye çeşitlerine kurumsal hediyeler kategorisinden ulaşabilirsiniz.. Kurumsal hediyeler şık tasarımlarının yanı sıra erkek ve kadınlara özel seçenekleri ile her yaştan kişiye uygun seçenekler sunuyor.

Kurumsal Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal hediye kutuları içinde yer alan özel seçenekler ile çok hoş bir hediye alternatifidir. Şirketlere özel hazırlanan kurumsal hediye kutuları içinde kalemler, not defterleri, termos, porselen kupa, kolonya, fular, çikolata gibi birçok hediye seçeneğime yer verilir. Kurumsal hediye kutu çeşitleri şunlardır;

 

  • Erkeğe özel vip kutusu; şirketlerin en çok tercih ettiği hediye seçeneklerinden biridir. İçinde yer alan kalem, kupa, şarj kablosu erkeklerin en çok kullandığı ürünler olduğu için herkes tarafından çok beğenilir.
  • Mercan hediye kutusu; erkek ve kadım tüm çalışanların en beğendiği hediye kutularından biridir. Kutunun içinde yer alan çikolata, bardak altlığı, mum çok şık bir görünüm sunar.
  • Karnaval hediye kutusu; dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olan şirketler için seçilen en özel seçeneklerden biridir.
  • Tebrikler hediye kutusu; yeni başlayan çalışanlar için seçilen en özel seçeneklerden biridir. Filtre kahve, kupa bardak ve şeker içeren bu özel seçenek çalışanlarınız için çok iyi bir motivasyon kaynağı olabilir.

Kurumsal hediye kutuları sunduğu onlarca seçenek ile birçok şirketin ilk tercihlerindendir. Siz de özel bir gün için hediye seçimi yapmak istiyorsanız, kurumsal hediye kutusu alternatiflerini mutlaka incelemelisiniz.

Neden Kurumsal Hediye Kutusu Seçmelisiniz?

Şirketlere özel hazırlanan hediye kutusu seçiminiz ile siz de çalışanlarınıza sizin için değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Yılbaşı, bayram gibi özel günlerde ya da işe yeni başlayan çalışanlarınıza vermek üzere seçeceğiniz hediye kutuları ile şirketlerine olan bağlılıklarını artırabilirsiniz.

Siz de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir