Uzaktan Çalışan Personelinizi Mutlu Edecek 5 Yılbaşı Hediye Kutusu Fikri

Uzaktan Çalışan Personelinizi Mutlu Edecek 5 Yılbaşı Hediye Kutusu Fikri

Uzaktan ekip üretkenliğini yönetmek oldukça zor bir süreçtir. Hem evde hem de ofiste çalışmaya devam eden şirket personelinizin motivasyonunu ve firma bağlılığını arttırma da kullanabileceğiniz en iyi fikirlerden biri hediye kutularıdır. Yılbaşı gibi özel günlerde uzaktan çalışan personeliniz için hediye kutusu fikri, iş memnuniyetini ve kurum bağlılıklarını artırmaya yardımcı olabilir.

Herhangi bir katkı maddesi içermeyen atıştırmalıklardan, günlük kullanımda ihtiyaçları olacak kalem defteri kupa gibi ürünlerin yer aldığı bir yılbaşı hediye kutusu ile çalışanlarınızın enerjisini ve motivasyonunu yükseltebilirsiniz.

Uzaktan Çalışan Personeliniz İçin En İyi 5 Yılbaşı Kediye Kutusu Seçenekleri Nelerdir?

Yılbaşı hediye kutusu, uzaktan çalışan personelinizin, motivasyonunu artırmaya yönelik birçok ürünü kapsayan seçeneklerden oluşur.

1.Şık Ofis Hediye Kutusu

Siyah kupa bardak, dekoratif taş bardak altlığı ve kolonya, Termo deri kapak defter, kalem ve Metal Vip Anahtarlık yer alan setle uzaktan çalışan personelinize yılbaşında şık bir hediye sunabilirsiniz.

2.Kadına Özel Hediye Kutusu

Ladiva Gül-Susam-Papatya sabunu, Eyüp Sabri Tuncer el bakım kremi, 2’li yeşim taşı yüz masaj bakım aleti ve fulardan oluşan yılbaşı hediye kutusu seti ile uzaktan çalışan kadın personelinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

3.Erkeğe Özel Hediye Kutusu

Kılıflı 500 ml cam matara, seramik siyah kupa, Selamlıque Türk Kahvesi, kolonya, dekoratif tasarım baskılı taş bardak altlığından oluşan yılbaşı hediye seti ile uzaktan çalışan personeliniz çok mutlu olabilir.

4.Zümrüt Hediye Kutusu

Kolonya, Keramika Zümrüt Myra Yeşil seramik kupa, Jacobs Monarch Gold 50 gr kahve, dekoratif kapaklı metal kutulu kokulu mum, Godiva Masterpieces çikolata seti ile yılbaşı gibi özel bir günde personelinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

5.Akuamarin Hediye Kutusu

Cam matara, taş bardak altlığı, çay süzgeci, Mim Tea zencefilli kış çayı ve Balparmak Apitera Propolis Bal yılbaşı hediye kutusu seti ile uzaktan çalışan personelinizin kurum bağlılığını artırabilirsiniz.

Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!