Yeni İşe Başlayan Personellere 5 Hediye Kutusu Önerisi

Yeni İşe Başlayan Personellere 5 Hediye Kutusu Önerisi

Hediye kutuları karşınızdaki kişiye özen gösterdiğinizi gösteren en özel ve en şık hediye seçenekleridir. Yeni işe başlayan personellere, çalışanlarınıza ne kadar özen gösterdiğinizi kendilerine vereceğiniz hediye kutuları ile gösterebilirsiniz. Hediye kutusu seçerken, motive edici, destekleyici ve kurumuzun kimliğine uygun seçimler yapmalısınız.

Kurumsal hediye kutusu, çalışanlarınızın cinsiyet gibi özelliklerine uygun olacak seçenekler de sunulabilir. Siz de şirketinize yeni katılan personellerinizin kurumunuza olan bağlılıklarını arttırmak istiyorsanız, kurumsal hediye kutuları arasından en özel seçimleri yapabilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan Personelleriniz İçin Hediye Kutusunun Önemi Nedir?

Seçeceğiniz kurumsal hediye kutuları, marka imajınızı ve çalışanlarınıza verdiğiniz değeri temsil eder. Bu sebeple firmanıza yeni katılan personellerinize hediye kutusu seçerken özenli davranmanızı tavsiye ederiz. Çalışanlarınıza firmanıza katıldıkları ilk günde vereceğiniz özel hediye kutuları ile motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Kurumsal hediye kutusu alternatifi ile defterden kupaya, çikolatadan kolonyaya birçok farklı ürün yer alan zengin bir hediye kutusuna sahip olabilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan Personelleriniz İçin En İyi 5 Kurumsal Hediye Kutusu Seçenekleri Nelerdir?

Kurumsal hediye kutusu, firmanıza yeni başlayan kıymetli personellerinize motivasyon amaçlı vereceğiniz en özel hediyelerdir.

  1. Kadına Özel Hediye Kutusu

İşe yeni başlayan kadın personelinize Ladiva sabun, 2’li yeşim taşı yüz masaj bakım aleti, Eyüp Sabri Tuncer el bakım kremi ve fular yer alan bir set ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

  1. Erkeğe Özel Hediye Kutusu

İşe yeni başlayan erkek personellerinize; cam matara, Keramika seramik siyah kupa, Selamlıque Türk Kahvesi, kolonya, taş bardak altlığı yer alan özel bir set ile çalışanlarınıza verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz.

  1. Başarılar Hediye Kutusu

Cam matara, Bullet Journal defter geyik, Gold metal kalem, Chado Cam tüp çay, elma şeklinde obje, Melodi badem şekerinden oluşan set ile işe yeni başlayan personellerinize başarılar dileyebilirsiniz.

  1. Congratulations Hediye Kutusu

Tual Paşabahçe cam kokulu mum, smile mottolu kupa bardak, cam demlik, Chado tüp çay, cookie, Eyüp Sabri Tuncer mini cam şişe kolonya ve Divan Premium metal kutulu fıstıklı lokumdan oluşur. Ayrıca set içinde yer alan tebrik kartı ile işe yeni başlayan personelinizi çok mutlu edeceğiniz bir başlangıç yapabilirsiniz.

  1. Başarılar Dilerim Hediye Kutusu

İşe yeni başlayan personellerinize; Schafer porselen kupa, taş bardak altlığı, Bongardi filtre kahve, özel tasarım kutulu kibrit, cam bardak mum, kolonya seti ile hoş bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir