Pandora Gift Box

Bireysel ve Kurumsal promosyon ürünleri sektöründe 15 yılı aşkın iş tecrübemizi Konsept Hediye Kutuları alanıyla genişletmek ve bu alanda hem kişilere özel günlerinde daha efektif ürün içerikleri sunabilmeyi hemde Kurumsal Şirketler için alışılagelmiş promosyon ürünleri ve hediye setlerinin dışında farklı ürünlerle hizmet etmeyi amaçladık.

pandora-slider-banner__00l

15 yıllık iş tecrübemizin içerisinde birbirinden farklı yüzlerce ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yaptık. Organizasyonlar için gerekli bütün ürün tedariğini kendi bünyemizde gerçekleştirdik.Bunun yanısıra yüzlerce kurumsal şirkete promosyon ve reklam ürünleri alanında uzun yıllar hizmet verdik.

Avrupada başlayan hediye serüvenimizi Pandora Gift Box markasıyla Türkiyede devam ettirip, daha özel seçeneklerle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi planlamaktayız.

Konsept Hediye Kutularımızı sizler için  yurtiçi ve yurtdışı tedarikçi ağımız aracılığıyla temin ettiğimiz ürünlerle oluşturuyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kutularımızı kendi sevdikleri için hazırlıyor hassasiyeti ile hazırlayan, her kutu için ayrı bir heyecanla çalışan ve işini aşkla yapan ekibimiz sizler için özenle çalışmaktadır.

Kurumsal Müşteri portföyümüz ve bu noktadaki ulusal ve uluslararası tecrübemiz gereği Şirketlere özel tamamen yeniden oluşturulmuş, kurumsal kimliğinizle bütünleşen ve farkılılaştırılabilir ürün içeriği ve seçenekleri sunabilmekteyiz.

Sizler de alışıla gelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız yada müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

0
Sevgi Dolu Hediye
0
Farklı Şehre Paketleme
0
Kurumsal Müşteri
0
Yardım Talebine Destek