Konsept Tasarımlı Hediye Kutuları Nelerdir?

Konsept Tasarımlı Hediye Kutuları Nelerdir?

Kutlama, tebrik, sevgiyi göstermenin en iyi yollarından biri hediyelerdir. Her anı özel kılan hediyeler, farklı ürünlerin bir araya gelmesi ile oluşturulan setler ile çok daha anlamlı hale gelir. Yılbaşı,  sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günler için tasarlanan konsept tasarımlı hediye kutusu çeşitleri birçok kişinin hediye seçiminde ilk tercihlerindendir.

Annenizi anneler günü konseptli bir hediye kutusu ile bu özel günde çok mutlu edebilirsiniz. Yılbaşında sevdiklerinize yılbaşı konseptli hediye kutuları ile çok özel armağanlar sunabilirsiniz. Daha birçok konsepte uygun hediye kutuları ile özel anlarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Konsept Tasarımlı Hediye Kutuları Nelerdir?

Konsept tasarımlı hediye kutusu, günün anlam ve önemine uygun ürünlerin yer aldığı özel setlerdir.

Anneye Hediye Kutusu

Anneler günü için özel olarak tasarlanan hediye kutuları ile annenize olan takdirinizi ve sevginizi gösterebilirsiniz. Pamellos Jamaika Gülü&Beyaz Frangipani kolonya, Madamme Coco mürdüm seramik kupa, çiçek desenli fular, taş bardak altlığı, Mim Tea Böğürtlenli Hibiskus bitki çayı ve baldan oluşan set ile anneniz çok mutlu olabilir.

Sevgiliye Hediye Kutusu

Her anınızı güzelleştiren sevgililer gününde konsept tasarımlı hediye kutusu ile çok özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Pamellos Jamaika Gülü&Beyaz Frangipani 250 ml Kolonya, cam bardak mum, Godiva Roasted Almond Dark Chocolate, Peluş beyaz tavşandan oluşan set, sevginizi göstermenizin en güzel yollarından biri olabilir.

Erkeğe Özel Vip Hediye Kutusu

Babanıza sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebileceğiniz hediye kutusu seçeneklerinden biri Erkeğe özel vip hediye kutusudur. Kolonya, Ladiva Erkeğe Özel Parfümlü Sabun, Keramika Seramik Siyah Kupa, Defter, Çikolatalı Çilek Draje, Selamlıque Geleneksel Türk Kahvesi ve Metal Roller Vip Tükenmez Kalem ve anahtarlıktan oluşan set ile babanız çok mutlu olabilir.

Başarılar Hediye Kutusu

Yeni işe başlayan çalışanlarınıza başarılar dilemenin en özel yollarından biri de hediyelerdir. Cam matara, Bullet Journal defter geyik, Gold metal kalem, Chado Cam tüp çay, elma şeklinde obje, Melodi badem şekerinden oluşan başarılar hediye kutusu seti ile personellerinize başarılar dileyebilirsiniz.

Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir