Firmalar Yılbaşında Neden Kurumsal Hediye Verir?

Firmalar Yılbaşında Neden Kurumsal Hediye Verir?

Firmalar yılbaşında işletmelerinde çalışan kişilere kurumsal hediye vererek iş ilişkilerini pozitif yönde etkilemeyi amaçlar. Kurumsal yeni yıl hediyeleri ilişkileri güçlendirmede çalışanları ile firma sahiplerine büyük olanaklar sunar. Çalışanlara verilen bu tür hediyeler firmalar açısından stratejik araç olarak kullanılırken alıcılara da kendilerini değerli hissettirmesine yardımcı olur.

Firmaların Yeni Yılda Kurumsal Hediyeleri Vermesinin Nedenleri:

  • Çalışanları ile pozitif ilişkilerini güçlendirmek için amacıyla verilir.
  • Markalarının bilinirliğini artırmak ve görünürlük sağlamak amacıyla verilir. Böylelikle logoları, sloganları, firma isimlerini içeren hediyeler uzun vadede tanıtımı amaçlar.
  • Yıl sonunda işletmeler çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla kurumsal hediye Böylelikle iş arkadaşlarının katkılarını taktir etmek amacıyla somut teşekkürlerini ifade etmenin bir biçimidir.
  • Çalışanlarına yönelik kurumsal hediyeler kişilerin firmalarına bağlılığını artırırken motivasyonlarını güçlendirmede yardımcı olur.

Yılbaşında Verilecek Kurumsal Hediye Seçenekleri Nelerdir?

İşverenleri çalışanlarına yılbaşında kurumsal hediye vererek aslında onların ne kadar değerli ve firmaya ne kadar çok katkı sağladıklarını anlatmaya çalışırlar. Çalışanlarına verilecek kurumsal hediyelerin onların hem uzun zaman boyunca saklayabilecekleri hem kullanabilecekleri hem de aldıklarında o özelliği hissedebilecekleri duyguları içerir. Kurumsal hediye seçenekleri arasında bulunan hediye kutularında kişilere özgü seçeneklerde mevcuttur.

Yeni Yılda Verilecek Kurumsal Hediye Alternatifleri:

  • Atelier Premium Hediye Kutusu: Termo Deri Kapak Defter/Not Defteri, Metal Kalem, Siyah Kılıflı My Bottle Süzgeçli Cam French Press, Godiva 8’li Napoliten Sütlü & Bitter Çikolata, Atelier Rebul İstanbul Recharge Kit – Kolonya ve El Kremi Kiti, Chado Tüp Bitki Çay, İsteğinize Göre Seçebileceğiniz Özel Motto/Tebrik Kartı bulunur.
  • Cam Demlik Hediye Kutusu: Minimal Defter Kareli Kum 17x24cm, Cam Bardaklı Başucu Sürahisi, Metal Roller Tükenmez Kalem, Chado 4 lü Premium Tüp Çay Seti, Tafe Cookies Kurabiye, İsteğinize Göre Seçebileceğiniz Özel Motto/Tebrik Kartı bulunan paketi çay seven çalışanlarınıza hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
  • Dün Bugün Yarın…Hediye Kutusu: 17×24 Keten Noktalı Bullet Journal Defter Penguen, Metal Tükenmez Kalem, Smile Mottolu Kupa Bardak, Chado Jasmine Green Premium Metal Kutu Çay, Rebul Cam Şişe Sprey Kolonya, İsteğinize Göre Seçebileceğiniz Özel Motto/Tebrik Kartı ile çalışanlarınıza daima hatırlatıldığını benimsetebilirsiniz.
  • Güçlü Kadınlar Hediye Kutusu: Pembe Pamuklu Peştemal, Eyüp Sabri Tuncer Parfümlü El Kremi, Ahşap Tarak, Eyüp Sabri Tuncer, Mini Cam Şişe Kolonya, Spiralli Çiçek Desenli Defter/Planlayıcı, Tual Paşabahçe Cam Bardak Kokulu Mum, İsteğinize Göre Seçebileceğiniz Özel Motto/Tebrik Kartı kurumsal hediye paketi ile kadın çalışanlarınızın gönüllerini fethedebilirsiniz.

Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir