Çalışanlara Sonbaharda Verilecek Hediye Kutusu Önerileri?

Çalışanlara Sonbaharda Verilecek Hediye Kutusu Önerileri

Kurumsal hediye kutusu, çalışanlarınıza kendilerini özel hissettirecek en şık hediye seçimidir. Hediye kutusu seçiminizde; özel günler, içinde bulunduğunuz durum ve zamana uygun konseptlerde hazırlanan hediye kutularına yönelebilirsiniz. Aynı zamanda kurumuzun kimliğine uygun olacak şekilde seçimler de yapabilirsiniz.

Şirketinize büyük emekler veren çalışanlarınızın zaman zaman motivasyonunu artırmak için sonbahar konseptli ve daha birçok farklı konseptte hazırlanan hediye kutusu seçenekleri içinden seçimler yapabilirsiniz.

Çalışanlarınız İçin Kurumsal Hediye Kutuları Neden Önemlidir?

Kurumsal hediye kutuları; kolonya, defter, kalem, kupa, kahve, çikolata gibi birçok farklı ürünle farklı konseptlere sahiptir. Bu sebeple firmaların özel günlerde en popüler hediye seçimleri içinde hediye kutuları yer alır. Seçeceğiniz kurumsal hediye kutuları ile çalışanlarınıza verdiğiniz değeri en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

Farklı konseptlerde hazırlanan hediye kutularını çalışanlarınıza gerekli motivasyonu sağlamak için önemli bir fırsat olarak görebilirsiniz. Özel günlerde, kış öncesi motivasyonlarını artırmak üzere ya da işe başladığı ilk gün hediye olarak vereceğiniz kaliteli bir hediye kutusu, çalışanlarınızın firmanıza olan bağlılığını arttırır

Çalışanlarınıza Sonbaharda Hediye Verebileceğiniz Hediye Kutuları

Kurumsal hediye kutuları, firmaların kıymetli çalışanlarına motivasyon amaçlı verdiği hediyeler içinde yer alır. Çalışanlarınız için kurumsal hediye kutusu seçerken; şirketinizin imajı, vermek istediği mesaj, çalışanlarınızın şirketiniz için önemi, motivasyon gibi birçok faktöre dikkat etmeniz gerekir. Çalışanlarınızın özellikle uzun kış günlerine başlamadan motivasyonlarını yükseltmek için sonbahara uygun hediye kutuları ile yüzlerini güldürebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız sonbahara uygun hediye kutusu önerileri;

Güz Güzeli Hediye Kutusu

 • Madamme Coco mürdüm seramik çay süzgeci,
 • Balparmak Apitera propolis bal,
 • Bitki çayı,
 • Taş bardak altlığı,
 • Paşabahçe cam bardak mumdan oluşur.

Bu zengin içeriğe sahip Sonbahar konseptli hediye kutusu, çalışanlarınıza armağan edeceğiniz en özel hediyelerden biri olmaya aday!

Enerji Veren Hediye Kutusu

 • Çizgili defter seti,
 • Tükenmez kalem,
 • Fincan/Kupa
 • Vanilin Chocolate premium çikolata,
 • Meyve çayı,
 • Mom’s Naturel Foods granola ürünlerinden oluşur.

Çalışanlarınızın enerjisini artıracak bu özel hediye kutusu seçiminizle sonbaharda çalışanlarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Çalışanlarınızın özelliklerine ya da içinde bulunduğunuz zamana uygun hediye kutusu çeşitleri, hediye seçimlerinizde kolaylık sağlar. Sizler de alışılagelmiş hediye ve setlerden sıkılmış, heyecan verici, sizleri, sevdiklerinizi, çalışanlarınız ya da müşterilerinizi mutlu edecek yeni arayışlar içerisinde iseniz Pandora Gift Box ile doğru yerdesiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir